گل مریم

امروزیه اتفاق قشنگ افتاد. گل مریمم گل داد. خیلی ذوق کردم، عین دختر بچه‌ها دورش چرخیدم و بهش خوشآمد گفتم. پیازش رو اول تابستون کاشته بودم و حالا اولین روز از اولین ماه پاییز اولین شکوفه از اولین شاخه به من لبخند زد. و این یادآور اولین‌های شیرینِ زندگیِ  منه.باید به فال نیک گرفت این اتفاق قشنگ را.

 

پاییز رو دوست دارم؛ خیلی زیاد. مهر و آبان، رحمت و نعمت‌ش رو در قالب دو  عزیز عطا فرمود و آذرماه‌ش نعمتِ حیات گرفتم از بخشنده‌ی مهربانم.

خدایا شکرت.

/ 5 نظر / 149 بازدید
تمام فخرم اینکه نام پیامبر رو یدک می کشم

انشاء الله مریم خانم که نمیدونم ازدواج کردن یا نه، براتون یه گل خوش و آب و رنگ به ارمغان بیارن

مينا

سلام بر شما؛ خوشحالم كه بعد از مدتها دوباره نگاشتيد؛ تبريك ميگم شكفته شدن هر دو "مريم"ِ عزيز را...؛ التماس دعا.

مينا

شرکت گوگل طی سخنان مدیرش مارتین جوزنبولت اعلام کرد که انتشار فیلم توهین امیز به رسول الله را در یوتیوپ متوقف نمیکند زیرا این را ازادی اندیشه مینامد . به همین دلیل علمای مسلمان استفاده از جستجوگر گوگل و سایت یوتیوپ را در تمامی کشور های مسلمانان را به مدت دو روز برای فهماندن اعتراض مسلمانان و اینکه یک ملیارد و نیم مسلمان نمیتوانند توهین به پیامبر بزرگوارشان را بپذیرند ، منع کردند . و روز دوشنبه و سه شنبه ۲۴و ۲۵ سپتامبر روز عدم استفاده از دو سایت یاد شده است و انتظار میرود سهم شرکت گوگل افت کرده و خساراتش به ۲۱۰ میلیون دلار برسد . لطفا پخش کنید تا بزرگترین حرکت در دفاع از رسول الله را انجام دهیم در ضمن میشه روز سه و چهار مهر

م

... وَ أشَرقَتِ الأرضُ بِنُورِ رَبِّها و ... سلام علیکم حاجّ خانم عرض ارادت ایّام مبارک پاینده باشید [گل][گل]

لایبر

و سلام قولا من رب الرحیم یا اْم مریم تولد عسلطلاتون مبارکاتون باشه ان شاء الله [گل]امروز یه اتفاق قشنگ افتاده. [گل]گل مریمتون بهتون لبخند زده.به شما.به باباش.به زندگیتون .معلومه که خیلی ذوق کردین، عین دختر بچه‌ها دورش چرخیدین و بهش خوشآمد گفتین. و حالا29امین روز از اولین ماه پاییز اولین شکوفه ی زندگی شیرینتون بهتون لبخند زده. و برای 29 امین بار یاداوری شده از اولین روزهای شیرین زندگیتون. ان شاء الله که 120 سال این یادآوری های لحظه های شیرین براتون تکرار بشه . و هر چه زودتر عسلطلای نازتون هم این ذوق کردنای شما رو تجربه کنه به حق آیه های شیرین زندگی و به حق محمد و آل محمد(صلی الله علیه وآله وسلم)